poniedziałek, 4 czerwca 2012

kolejna PAUZA..

w środę będzie tydzień jak nie biegam- powód.? miałam zabieg chirurgiczny i Pani doktor kazała się oszczędzać,na całe szczęście w środę wracam nie ma to tamto. (;
jednak to nie jest jakaś tam pasja,bo brakuje mi tego mojego dreptania.; O za to ciągle jem,głównie słodycze.;s  ale do dziś i koniec.! maksymalnie 2ciastka lub 1 baton na dwa dni. o taki mam plan,który od jutra realizuję. (; aczkolwiek,z tego co przeglądam wasze blogi to nie tylko mnie zdarzają się chwilowe zastoje..

w szkole już też powoli mam wszystko ogarnięte także..-wakacje wielkimi krokami przybywają,no może poza pogodą.. (:




(na blogu będą pojawiały się zdjęcia po to by wpisy nie były takie 'suche',bo wiadomo,że  dla oka też się małe co nieco przyda,a poza tym- motywują mnie.! (;)

listen



Ps chętnie bym przetestowała jakieś butki.<; ?


                                                                                                                                           P.(;                                                                                



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję i zapraszam ponownie.(;